İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. Adobe Mobil Uygulamaları

Adobe Mobil Uygulamaları

Adobe Mobil Uygulamaları
Reklam alanı 2

Profesyonel iş hayatında ilk akla gelen Adobe tarafından geliştirilen programlar oluyor. Neredeyse pek çok alanda bu programlar kullanılıyor ve her geçen sene daha yoğun bir talep oluyor. Eğitim kurumlarında, özel kurslarda Adobe programları için eğitimler veriliyor. İş alımlarında ise Adobe programları bilgisi çalışanlardan bekleniyor. Hal böyle olunca geliştirilen programlar sadece masaüstü ile sınırlı kalmıyor. Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlar içinde özel Adobe mobil uygulamaları akıllı cihaz kullanıcıları ile buluşuyor.

Adobe Mobil Uygulamaları

Adobe mobil uygulamaları kullanıcılara en detaylı ve kaliteli hizmeti sunmak için her gün güncellenmeye devam ediyor. Masaüstü uygulamalarına bile gerek kalmadan Adobe tarafından geliştirilen uygulamalar ile işlerinizi halletmeniz mümkün. Üstelik birden fazla uygulama ile var olmak konusunda oldukça iddialı bir çizgi çiziyor.

 1. Adobe Photoshop Fix

  adobe mobil uygulamaları
  Adobe Photoshop Fix ile güçlü efektler oluşturabilir, cilt üzerinde dokunuşlar ile fotoğraflarınızı istediğiniz gibi pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz. Fotoğraflar üzerinde ihtiyacınız olan her işlemi bu uygulama içerisinde bulabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz dosyaları bilgisayarınızda PSD olarak aktarabilir ve çalışmaya buradan devam edebilirsiniz.

 2. Adobe Lightroom


  Fotoğraflarınızda renk, pozlama, kontrast ayarlarını Adobe Lightroom ile gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel çalışmalarınızı da rahatlıkla bu uygulama ile halledebilirsiniz. İş alanı gibi özel kullanımlarda Premium seçeneği de bulunmaktadır.

 3. Adobe Photoshop Mix


  Fotoğraflarınızın düzenlemesi için gerekli olan pek çok işlemi Adobe Photoshop Mix üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. Fotoğraflarınızda pürüzleri halledebilir, renk ve karşıtlık değerleri üzerinde farklılıklar yapabilirsiniz.

 4. Adobe Spark Post


  El ilanı, kart ya da davetiye bile Adobe Spark Post ile oluşturabilirsiniz. Özellikle işlerinizi akıllı cihazlar üzerinden yapmanız gerektiğinde binlerce hazır şablonu bu uygulama üzerinden kullanabilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarına göre renklerde, tasarımlarda ve boyutlarda da farklılıklar yapabilirsiniz.

 5. Adobe Spark Page


  Adobe Spark Page uygulaması ne yazık ki Android cihazlarda kullanıma sunulmuyor. Bu uygulama içerisinde bulunan farklı temaları kullanarak dilediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

 6. Adobe Spark Video


  Adobe Spark Video ile akıllı cihazlarınız üzerinden video düzenlemeleri yapabilirsiniz. Farklı temalar ile dilediğiniz video görüntüsüne ulaşabilirsiniz. Kendi müziklerinizi videolarınıza ekleyebilir ve sesiniz üzerinde otomatik düzeltme seçenekleri ile değişiklikler yapabilirsiniz.

 7. Adobe Premiere Rush


  Adobe mobil uygulamaları arasında yer alan Adobe Premiere Rush ile profesyonel işleriniz için gerekli olan video düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Reklam alanı 4
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap