1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. En İyi Android Uygulamaları

En İyi Android Uygulamaları

En İyi Android Uygulamaları
Reklam alanı 2

Google Play içerisinde 2 milyarın üzerinde uygulama bulunmaktadır. İstediğiniz ve en iyi uygulamaları bulmakta bu durumda oldukça güç bir hale geldi. İster istemez deneme yanılma yöntemini tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. Ücretsiz olması da önemli bir etken haline gelmiştir. Ücretli uygulamalar ile akıllı cihazlardan arzu edilen her işlem gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra ücretsiz pek çok uygulamada istenileni vermektedir. En iyi Android uygulamaları bulmak da zaman alabilir. Sizler için faydalı olan birkaç uygulamayı bir araya getirdik.

En İyi Android Uygulamaları

En iyi Android uygulamaları arasından dilediğinizi size verecek olan pek çok uygulama vardır. Hemen hemen her talebe yönelik her gün farklı bir uygulama Google Play’e eklenmektedir. Bunlardan en iyilerini sizler için derledik;

 1. LastPass Password Manager
  En İyi Android Uygulamaları
  LastPass Password Manager isimli uygulama bir şifre yönetim uygulaması olarak hizmet vermektedir. Akıllı cihazınızda yer alan sosyal medya üyelik şifreleri, banka ya da kredi kartı şifreleri gibi aklınıza gelen her şifreyi korumak istiyorsanız bu uygulama en iyi uygulamalar arasında yer almaktadır.
 2. Pushbullet
  En İyi Android Uygulamaları
  Pushbullet uygulaması tam anlamıyla kusursuza yakın bir hizmet veren dosya aktarım uygulamasıdır. Bilgisayar, telefon ve tablet arasında hızlı bir şekilde dosya aktarımını bu uygulama ile sağlayabilirsiniz.
 3. Duolingo
  En İyi Android Uygulamaları
  Duolingo ile öğrenmek istediğiniz yabancı dili en iyi seviyeye getirebilirsiniz. Verdiği hizmet ile her zaman Dualingo en iyi uygulamalar arasında yer almaktadır. İndirdikten sonra hızlı bir şekilde dilinizin gelişimi için kullanmaya başlayabilirsiniz.
 4. Snapseed

  Snapseed uygulaması ile profesyonel bir şekilde fotoğraflarınızın düzenlemesini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli olan her işlemi uygulama içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Fotoğraflarınızı mükemmel hale getirmek bu uygulama ile oldukça basit hale gelmektedir.
 5. Adobe Scan

  Adobe Scan, Adobe tarafından geliştirilen ve kullanıcılara ücretsiz bir deneyim yaşatan uygulamalar arasında oldukça iddialıdır. Akıllı cihazınızda yer alan dokümanları hızlı bir şekilde internet ortamına Adobe Scan ile aktarabilirsiniz.
 6. Box

  Box uygulaması pek çok benzeri uygulama arasından Eniyi Android uygulamaları listesinde kendine yer bulmaktadır. Akıllı cihazınızda yer alan dosya, fotoğraf ya da belgeleri Box uygulaması ile güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ücretsiz 10 GB alan sağlayan uygulama kullanıcılar tarafından en iyi uygulama olarak değerlendirilmektedir. Aynı zamanda şifreleme ve güvenlik konusunda da oldukça güvenilir bir uygulamadır.
Reklam alanı 4
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap