İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. En İyi Antivirüs Programları

En İyi Antivirüs Programları

en iyi antivirüs programları -1
Reklam alanı 2

En iyi antivirüs programları, hayatımızın bir bütünü haline gelen internette tehlikeli virüslerden ve casus yazılımdan korunmak için şart oldu. İletişim, bilgi, eğitim ve daha fazlası için günümüzün büyük bir bölümünü internette geçiriyoruz. Bu kullanım esnasında cihazımızı ve kendimizi de korumamız gerekiyor. Herhangi bir tehlikeye maruz kalmadan önlem almak adına antivirüs programlarını kullanmak en iyi seçenektir. Ben de size pek çok seçenek arasından en iyilerden oluşan bir liste hazırladım.

En iyi Antivirüs Programları Nasıl Seçilir?

Belli başlı kriterler var. Bu kriterlere uyan ve kullanıcı deneyimi sunan programları kullanmaya özen göstermelisiniz.

  • Kullanacağınız programların cihazınızı yormayan ve aksamanın önüne geçen bir seçenek olmasına dikkat edin. Bunun için RAM kullanımı detaylarına bakabilirsiniz.
  • Tercih edeceğiniz programın geniş bir virüs veritabanı olmasına özen gösterin. Bu durum sizin için büyük bir avantaj haline gelecek. Var olacak herhangi bir kötü niyetli yazılımdan cihazınızı koruma oranı artacaktır.
  • Herhangi bir kötü yazılımın bulunma hızı önemlidir. Bu nedenle test edebilirsiniz. Ne kadar hızlı olursa o kadar hızlı bir şekilde virüsü tespit edebilir ve bilgilerin zarar görmesini de engeller.

En iyi antivirüs programları için önerilerimi hazırlarken bu kriterleri dikkate aldım. Sizin için en güvenilir, hızlı ve kullanışlı olanları bir araya getirdim.

En İyi Antivirüs Programları

Hazırladığım seçenekler arasında ücretli ve ücretsiz seçenekler bulunuyor. Arasından en uygununu siz seçebilirsiniz.

Kaspersky

Kaspersky antivirüs programının kullanıcılarına sunduğu 4 farklı versiyonu bulunuyor. Bu durumda ücretli bir seçenek arıyorsanız bile öncesinde ücretsiz versiyonunu kullanarak test edebilirsiniz. Tarihi oldukça eskiye dayanan Kaspersky, tüm dünyada kullanılan en iyi antivirüs programları arasında yer alıyor.

Kullanıcılarına sunduğu seçenekler arasında tehlikeli yazılımlardan koruyor, şifre koruması ve bunun yanında pek çok seçenek sunuyor. Üstelik bu seçenekler ücretsiz olan versiyonunda da bulunuyor.

Bitfender

Kullanıcı deneyimi yüksek olan Bitfender, indirme işlemi ardından kullanıcıya yapacak pek bir şey bırakmıyor. Hızlı bir şekilde genel koruma sağlıyor. Kaspersky gibi kullanıcılarına ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 ayrı versiyon sunuyor. Tam koruma sağlayacak özelliklerde bir antivirüs programı arıyorsanız bu programı tercih edebilirsiniz.

en iyi antivirüs programları - norton

Norton

Antivirüs programı kullanımında tam koruma sağlayan programlar önemlidir. Norton’da bu programlar arasında tam korumayı kullanıcılarına sunan nadir antivirüs programlardan bir tanesidir. En iyi antivirüs programları arasında ilk sıralarda yer alan program, profesyonel ve işlevsel bir koruma sağlar. Bu programı tercih ettiğinizde cihazınızdaki tüm ayarları program düzenleyebilir. Tabi bunu istemeyenler içinde manuel olarak ayarları yapma şansı tanıyor. Diğer virüs programları gibi kullanıcılara ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki ayrı versiyon sunuyor. Ücretli versiyonu gibi ücretsiz versiyonu da oldukça başarılıdır.

Reklam alanı 4
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap