İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. En İyi İOS Uygulamaları

En İyi İOS Uygulamaları

En iyi İOS uygulamaları
Reklam alanı 2

Apple her sene düzenli olarak kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen uygulamaların listesini yayınlıyor. 2015 verilerine göre 1,5 milyon uygulamayı içerisinde barındıran Apple Store, bugün 2 milyon uygulama ile kullanıcılarına hizmet ediyor. En iyi İOS uygulamaları bulması sayıca fazla olan uygulamalar arasında zor olabilir. Apple ve Android işletim sahibi telefonlarda ortak çalışan uygulamalarda burada yer almaktadır. Ancak ortak kullanımlar haricinde sadece Apple kullanıcılarına özel de binlerce uygulama bulunmaktadır. Ücretli ya da ücretsiz birbirinden farklı uygulama seçeneklerini bulabilirsiniz.

En İyi İOS Uygulamaları

En iyi İOS uygulamaları genellikle sadece Apple kullanıcılarına sunulan uygulamalar arasından çıkmaktadır. Apple store içerisinde hemen hemen her ilgiye ve zevke göre farklı uygulamalar bulunmaktadır.

 1. Spectre Camera

  En İyi İOS Uygulamaları
  Sosyal medya hesaplarında eşsiz fotoğraflarınızı Spectre Camera ile düzenledikten sonra ekleyebilirsiniz. En iyi fotoğraflarınızı bu uygulama ile yakalamak için mağazadan indirebilirsiniz.

 2. Sky: Children of the Light

  En İyi İOS Uygulamaları serhatpehlivan.com
  Sky: Children of the Light, macera ve heyecan arayan oyun severler tarafından en çok sevlen uygulamalar arasında yer alıyor. Yeni ve zevkli bir oyun arayışındaysanız Sky: Children of the Light uygulamasını hızlıca indirebilirsiniz.

 3. Hyperlaps


  Hyperlaps uygulaması ile videolarınızı 12 kata kadar hızlandırabilirsiniz. En iyi video çekimleri için kullanıcılar tarafından sıklıkla bu uygulama tercih ediliyor.

 4. GarageBand

  En İyi İOS Uygulamaları
  GarageBand uygulaması içerisinde pek çok farklı enstrüman yer alıyor. Müzik ve enstrüman ile ilgileniyorsanız bu uygulama sizin için en uygulama olabilir. Aynı zamanda farklı zevkler arayanlar için de kullanışlı ve keyifli bir uygulama.

 5. Apple Music


  Dev bir müzik arşivine bu uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Özellikle müzik dinlemek sizin için bir tutku ise zevk alabileceğiniz bir uygulama.

 6. SoundCloud

  En İyi İOS Uygulamaları
  SoundCloud içerisinde çeşitli radyo yayınlarını barındıran bir uygulama. Farklı kültürlerden ve zevklerden müzik dinlemek isteyenler SoundCloud uygulamasını tercih ediyor.

 7. Telegram

  En İyi İOS Uygulamaları
  Telegram’ın Whatsaap uygulamasından en önemli farklı bir telefon numarasına ihtiyaç duyulmamasıdır. Telefon numaranız karşı tarafa verilmeden dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz. Aynı zamanda masaüstünde de bu uygulamayı bağlantı olmadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 8. Discord

  En İyi İOS Uygulamaları
  Discord özellikle oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Oyun esnasında mesajlaşma ve sesli iletişim imkanı vermektedir. Sadece oyun severler tarafından değil aynı zamanda iş alanlarında da rahatlıkla kullanılabilir.

 9. Pixlr

  En İyi İOS Uygulamaları
  Pixlr uygulaması birbirinden farklı, kaliteli ve eşsiz fotoğraflar için ilk tercihler arasında yer alıyor. Sunduğu özellikleri ile fotoğraflarınız üzerinde özel düzenlemeler yapmanıza imkan tanıyor.

Reklam alanı 4
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap