İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Günlük Yaşantınızı Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

Günlük Yaşantınızı Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

Reklam alanı 2

Hayatımızın her noktasında bizleri can sıkıntısında kurtaran mobil uygulamalar bazen de hayat kurtarıcı olabiliyorlar. Günümüzde insanların rahatına çok düşkün olması sebebiyle uygulamalarda onlara mükemmel bir fırsat sunuyor. Bu doğrultuda biz de sizlere hayat kurtarıcı uygulamalar adında bir liste hazırladık. Bu listenin içerisinde farklı farklı sektörlerde 5 adet mobil uygulamayı bulabilirsiniz.

Dijital Günlük; Logg

Geçmişi hiç unutulmamak üzere not almak istiyorsanız artık eski usullerde olduğu gibi bu notları kağıt üzerine almanıza gerek yok. Logg adı verilen uygulama sayesinde unutmak istemediğiniz her anı telefonunuza not alabiliyorsunuz. Bu notları isterseniz de sosyal medya hesaplarınızda paylaşma imkanınız bulunuyor.

Pratik Yemek Yapma Rehberi; Epicurious

Ev hanımları tarafından özellikle çok fazla ilgi gören pratik yemek tarifi uygulamaları artık neredeyse hayatımızın en güzel yerinde bulunuyor. Bu uygulamaların içeriğinde milyonlarca yemek tarifini anlık olarak bulabiliyor ve uygulamak üzere malzemelerine kadar birçok bilgiye erişebiliyorsunuz. Hepsi bir kenara yapılış videolarını da izleyebiliyorsunuz.

Şifre Unutma Derdine Son; LastPass

İnsanlar genel olarak kendilerini güven altında tutmak için dijital uygulamalarda farklı farklı şifreler kullanmaktadır. Bu şifrelerin unutulması durumunda birçok sorun ortaya çıkabiliyor. Belki de gün içerisinde ihtiyacınız olan bir uygulamayı kimse görmesin diye kilitlediniz ancak bu uygulamaya koyduğunuz şifreyi de unuttunuz. Tam olarak bu noktada LasPass adı verilen uygulama sizlere yardımcı olmaktadır.

Her şeyden Haberdar Olun; Bundle

Her fırsatta dediğimiz gibi artık akıllı telefonlar hayatımızın her yerinde bulunuyor. Geçmişte insanlar haberleri radyolardan ve gazetelerden alırken şimdilerde telefonlarına yükledikleri bir haber uygulamasını kullanarak tek tıkla dünyanın öbür ucunda bulunan habere rahatlıkla ulaşabiliyor. Aynı zamanda bu uygulamada görmek istediğiniz veya görmek istemediğiniz haberleri filtreleyerek haber akışınızı kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Yemek Söylemenin Kolay Yolu; Yemeksepeti

Son zamanlarda Türkiye’de aktif olarak sektörün öncüsü konumunda olan Yemeksepeti, insanlara dışarıda bulunan restoranlardan ücretsiz bir şekilde yemek söyleme imkanı veriyor. Bu sayede evinizden çıkmadan koltuğunuzda dinlenirken yemeğiniz ayağınıza kadar geliyor. Bunun yanı sıra ödemelerinizi dahi online işlemleri kullanarak yapabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir : 2020 En İyi Telefonlar – Daha İyi Kamera! İnce Tasarım! Uzun Pil Ömrü!

Reklam alanı 4
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap