İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Karantinadayken İzleyebileceğiniz Eğlenceli Yabancı Diziler

Karantinadayken İzleyebileceğiniz Eğlenceli Yabancı Diziler

Community
Reklam alanı 2

Sokağa çıkma yasakları ve kişisel karantilar ne yazık ki tekrar gündeme geldi. Covid19’da tüm dünya kapılarını kapattı, bazıları tüm ülkede sokağa çıkma yasağı ilan etti. Bu dönemde eğlenceli yabancı diziler ve filmler de dönemin getirisi olan morallerin yüksek tutulmasında çok etkili bir hale geldi. Ben de size bu dönemde izleyebileceğiniz güzel ve keyifli dizilerden oluşan bir liste hazırlamak istedim.

eğlenceli yabancı diziler
The Good Place

The Good Place

Gerçekten bu dönemde var olan stresinizi unutabileceğiniz bir hikayesi var. Cennet ve cehennem kavramlarına farklı bir bakış açısı getiriyor. Eleanor Shellstrop, ölümü sonrasında bir hata sonucunda İyi Yer’e geliyor ve bu noktadan sonra herkesin düzeni bozuluyor.

Sherlock

Sherlock

Henüz Benedict Cumberbatch’li Sherlock versiyonunu izlemediyseniz, izlemenin tam zamanıdır. Netflix üzerinden izleyebileceğiniz dizinin her bölümü normal dizi süresinden uzun ancak inanın zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Tabi direkt eğlenceli ya da komik bir yapım denilemez ama her duyguyu içerisinde barındırıyor diyebilirim.

Community

Community

Sahte diploma ile avukatlık yapan Jeff, her şeyin ortaya çıkmasının ardından gerçek bir diploma alma hayaline kapılır. Tercih ettiği kolejde İspanyolca dersi için oluşturduğu çalışma grubu, dünyada bir araya gelebilecek en son insanlardan oluşabilir. Her biri farklı bir karakter, düşünceleri, yaşama tarzlarına kadar inanılmaz farklılıklar var. Ancak onların tutkunu olmamak mümkün değil.

Marlon

Marlon

Gerçek bir komedyenden gerçek bir komedi dizisi. İlk bölümleri 2017 yılında yayınlanmaya başlayan dizi, sadece 2 sezon sürüyor ancak tüm karantina sürecinizi eğlenceli bir şekilde geçirmenizi sağlayacak kadar başarılı.

Futurama

Futurama

Bir pizzacıda çalışan ve görevi dağıtıcılık olan Fry, hatalı bir hareket ile donuyor. Uyanışı ise tam olarak 1000 yıl sonrasına denk geliyor. Keyifli, eğlenceli yabancı diziler listesinde kesinlikle olması gereken başarılı bir komedi dizisi diyebilirim. Bölümleri yaklaşık 20 -25 dakikadan oluşuyor. 7 sezon sürüyor ve karantinada zamanın geçmesine oldukça yardımcı olabilecek bir dizi.

Full House

Full House

Karantinayı aileniz ile geçiriyorsanız, Full House sizin için en uygun dizi seçeneği olabilir. Aileniz ile izleyebileceğiniz eğlenceli bir dizi. İlk bölümleri 1994 yılında yayınlanmaya başlayan 8 sezonluk bir dizi. Yine Netflix üzerinden diziyi izlemek mümkün.

The IT Crowd

The IT Crowd

İngiliz yapımı olan dizi, absürt komedi tarzını sevenler için harika bir seçenek olabilir. BT alanında çalışmaya devam eden yakın iki kişiye dahil olan ya da olmaya çalışan bir kadın karakterin olayı ile başlıyor. Sürükleyici yapım toplamda 5 sezondan oluşuyor. Eğlenceli yabancı diziler arayışındaysanız bu diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Reklam alanı 4
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap