1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Kısa Sürede Bitirebileceğiniz Eğlenceli Diziler

Kısa Sürede Bitirebileceğiniz Eğlenceli Diziler

Reklam alanı 2

Eğlenceli diziler, pandemiyle beraber ruhumuza bir ilaç oldu. Yaşadığımız sıkıntıyı ve stresi komedi unsuru çok olan eğlenceli ve keyifli diziler ile bir nebze azaltıyoruz. Televizyonda böyle bir dizi bulsak bile neredeyse tek bir bölüm tüm günümüzü alıyor. Haliyle daha kısa süreli aynı zamanda keyifli diziler ilk tercihimiz oluyor. Ben de sizle eğlencesine kefil olduğum bölümleri yaklaşık 20 – 30 dakika süren keyifli dizileri paylaşmak istedim. Birkaç günde bitiremeseniz bile bir haftada rahat rahat bu dizileri bitirebilirsiniz. Keyifli okumalar.

Eğlenceli diziler

Rick And Morty

Efsane bir bilim insanı olan Rick’in torunu Morty ile maceralarını izlediğimiz bir yetişkin animasyon dizisi. Alkolik bir dede ile torunundan neler bekliyorsunuz? Beklemediğiniz pek çok şeyi bu keyifli dizide göreceğinize emin olabilirsiniz. Bilim kurgu, durum komedisi, kara mizah ve macera türlerini severlerin asla kaçırmaması gereken bir dizi. Eğlenceli diziler denildiğinde oldukça güçlü bir aday diyebilirim.

Eğlenceli diziler

The Good Place

Öncelikle hemen belirteyim Good Place bölümleri 60 dakikalık. Ancak inanın bana 60 dakika, hiç olmadığı kadar hızlı geçiyor. Dizi başlar başlamaz Elenaor’u görüyoruz. Bir kaza geçiriyor ve onu Tanrı’nın elçisi olduğunu söyleyen Michael karşılıyor. Kısacası cennetin yeni mimarı diyebiliriz. Ancak bir sorun vardır. Elenaor bir başkası ile karıştırılıyor ve yanlışlıkla cennete geliyor. Yalnız burası tahmin edebileceğimiz bir cennetten daha farklı. Burada Michael dahil birbirinden farklı ve eğlenceli birçok dost ediniyor Elenaor. Ve cennette sıkıcı bir huzur beklerken inanılmaz maceralara atılıyor.

Eğlenceli diziler

Unbreakable Kimmy Schmidt

Bir tarikat üyesi olan genç kadın Kimmy ve yandaşı 3 kadın 15 yıl boyunca kıyamet koptuğuna inandırılarak yer altında yaşıyor. Dünyaya dair hiçbir bağlantısı olmayan 4 kadın kurtulduğunda her biri farklı bir hayata sürükleniyor. Her şeyden bihaber olan Kimmy, yeni doğmuş bir bebek gibi 15 yıllık açığını kapatmaya çalışırken hızlı bir şekilde çevre ediniyor. Edindiği çevre ise zaten komik olan durumu hem komik kılıyor hem de macerayı çekiyor. Bize de keyifle izlemek kalıyor. Eğlenceli diziler önerisinde Unbreakable Kimmy Schmidt kesinlikle ilk sıralarda yer almayı hak eden bir yapım.

Brooklyn Nine-Nine

Hayatınızda hiç böyle polis karakolu görmediğinize eminiz. Birbirinden farklı, eğlenceli, bazen zeki ve inanılma bu ekip ile bir n önce tanışmalısınız. Bölümleri yayınlanmaya devam eden dizinin tutkunu olmamak mümkün değil. Brooklyn Nine Nine, bir karakolda aile kıvamına gelen bu özel ve seçkin ekibin hayatına bizi de dahil ediyor. İnanılma ve bir benzeri olmayan bir eğlence vaad ediyor.

Community

Eğlenceli diziler paylaşımında mutlaka olması gereken dizi Community, Brooklyn 99 ekibi gibi inanılmaz karakterleri bizimle buluşturuyor. Öncelikle sahte Avukat Jeff’i görüyoruz. Avukatlığının zirvesinde olan ukala yakışıklının sırrı ortaya çıkıyor ve avukatlık diploması almak için dünyanın en garip okulu Greendale Koleji’ne kayıt oluyor. İspanyolca dersine kayıt olmasıyla oluşturduğu çalışma grubu bir anda Greendale Kurtarma Timi’ne dönüşüyor ve her sezon inanılmaz anları seyircisine yaşatıyor.

Californication

Eşinden ayrı ama ona aşık olan yakışıklı bir adam. Uzun zamandır yaptığı işlerden umduğunu bulamıyor. Aşkına da çare bulamıyor, çünkü inanılmaz bir çapkın. Hem aşık olduğu kadınla olmak ve çocuğunun annesiyle barışmak istiyor hem de çapkınlık huyundan bir türlü vazgeçemiyor. Yine de hayatını düzene sokma ve hayatının aşkına kavuşma çabası güden bir adamı izliyoruz. Keyifli bir iş.

2 Broke Girls

Birbirinden farklı karaktere sahip iki kadını izliyoruz. Eğlenceli diziler kategorisinde üst sıralarda yer alan bu dizide farklı iki kadının bir araya nasıl geldiğini ve neler başardığını izliyoruz. İki kadında garson olarak karşımıza çıkıyor ve hayatın garp tesadüfleriyle aynı evi paylaşıyor. Biri çok zengin ancak tüm malını kaybetmiş bir kadın diğeri ise zorluklarla tek başına mücadele etmiş yoksulluk seviyesinden gelen bir kadın. Eğlenceli ve keyifli bir dizi. Tabi bölüm süresi de bir o kadar kısa.

How I Met Your Mother

How I Met Your Mother tüm dünyada büyük bir kitlesi olan efsane bir iş. Eğlenceli diziler denildiğinde akla ilk gelen dizi de olabilir. Büyük ihtimal izlemişsinizdir ama izlemediyseniz asla kaçırmayın. Ted’in çocuklarına annesi ile nasıl tanıştığını anlatması ile başlayan dizide beş yakın arkadaşın maceralarını izliyoruz. 208 bölüm sürse de güvenin bana hiçbir bölüm kendini tekrar etmiyor. Komedi ve romantizm hatta dostluğa dair pek çok unsur var. Son derece keyifli bir iş.

Friends

Eski ve efsaneleşen eğlenceli diziler önerime Friends’i de ekleyelim. How I Met Your Mother senaristlerinin bu diziden ilham aldığı şüphesiz ama aynı diziyi izliyoruz diyemem. Yine eğlenceli bir arkadaş grubunun başından geçenleri izliyoruz. Her birinin farklı hikayesi olan 6 gencin eğlenceli ve komik hayatına biz de tanık oluyoruz. Günümüzde ünlü olan pek çok oyuncuyu da burada görmeye hazırlanın.

The Big Bang Theory

Yine eski bir yapım olan The Big Bang Theory, 4 zeki adamın ve arkadaşın keyifli hayatını bizlerle buluşturuyor. Gülecek, düşünecek ve hayran kalacaksınız. Bu arada zeki dediysek IQ seviyeleri yüksek ve inanılmaz kafası olan adamlardan bahsediyorum. Müthiş bilim insanlarıyla tanışmadıysanız, hemen sizi diziyi izlemeye alalım.

That’s 70 Show

Eğlenceli diziler listesinde ilk sıraya kendisine verebilirim. 98 yılı yapımı olan eski ama asla eskimeyen harika keyifli bir dizi. İzlemediyseniz, keşke daha önce izleseydim diyeceksiniz. Burada da bir grup genç arkadaş grubunu izliyoruz.  17 Mayıs 1976’dan 31 Aralık 1979 tarihleri arasında bu ekibin başından geçenlere tanıklık ediyoruz.

Umarım siz de benim kadar bu dizilerden keyif alır ve seve seve izlersiniz.

Reklam alanı 4
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap