1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Sevgililer Gününe Özel Logitech’ten Kampanya!

Sevgililer Gününe Özel Logitech’ten Kampanya!

Ultimate Ears Wonderboom 2 Portable Wireless Speaker
Reklam alanı 2

Sevgililer gününe özel kampanyalar büyük markalar tarafından duyurulmaya başladı. Bu markalardan bir tanesi de Logitech oldu. Logitech, 1-14 Şubat 2021 tarihlerinde birbirinden farklı ürünlerinde büyük indirim seçeneği sunuyor. Farklı kategorilerde olan ürünlerinde %20’ye yakın indirimler sunuyor. İlla birine hediye almanıza gerek yok. Bu indirimler ile almayı düşündüğünüz ürünleri kendiniz için de alabilirsiniz.

Sevgililer Gününe Özel İndirim Alan Logitech Ürünleri

Logitech, tek bir kategoride değil pek çok kategoride indirim ile kullanıcılarına seçenekler sunuyor. Güçlü yönü fazla olan ürünleri de bu indirimlerden yararlandığını görüyoruz.

Sevgililer Gününe Özel Logitech’ten Kampanya!
Logitech K380 Multi-Device Bluetooth
  • Logitech K380 Multi-Device Bluetooth (249 Türk Lirası)

Birbirinden farklı renk seçeneği sunan Logitech K380 Multi-Device Bluetooth, kablosuz cihazlara bağlanabilme özelliğine sahip. Çalışma alanınızı renklendirecek ürün aynı zamanda çalışma alanında tasarruf sağlayacak özel ürünler arasında yer alıyor. Evden çalışmanın da arttığı bu günlerde çalışma alanınızda şıklık ve estetik arıyorsanız eğer bu klavyeyi tercih edebilirsiniz.

Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse
Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse
  • Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse (169 Türk Lirası)

Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse, ince ve şık duruşu ile tam anlamıyla özel bir sevgililer gününe özel hediye seçeneği olabilir. Hafif olmasının yanında oldukça rahat bir kullanım sunuyor. Minimalist bir çalışma alanı hayalinizi tamamlayacak güzel bir Mouse seçeneği diyebilirim.

Logitech MK470 Kablosuz Klavye&Mouse Seti
Logitech MK470 Kablosuz Klavye&Mouse Seti
  • Logitech MK470 Kablosuz Klavye & Mouse Seti (399 Türk Lirası)

MK470 Kablosuz Klavye&Mouse seti ile sevgilinize hafif, ince bir hediye sevebilirsiniz. Ürün oldukça hassas ve ince bir yapıya sahip. Bu inceliğe tuşları da dahil oluyor. Çalışma alanınızda çok fazla göz yormadığı gibi rahat bir kullanıma da sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Setin tamamlayıcısı olan Mouse, sessiz bir çalışma sunuyor. Bu özelliği ile ses hassaslığı olanların kalbini çalıyor.

Ultimate Ears Wonderboom 2 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör
  • Ultimate Ears Wonderboom 2 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör (799 Türk Lirası)

Gerçek bir müzik tutkunu olduğunuzu düşünüyorsanız bu ürün tam anlamıyla sizin için tasarlanmış diyebilirim. Sadece kendiniz için değil sevgilinize, dostunuza ya da arkadaşınıza da alabileceğiniz kaliteli bir hediye seçeneği.

Ultimate Ears Boom 3 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör
Ultimate Ears Boom 3 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör
  • Ultimate Ears Boom 3 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör (1299 Türk Lirası)

Wonderboom gibi Ears Boom’da müzik keyfi yaşamak isteyenlerin ilk seçeneği olabilecek kadar kaliteli bir hoparlör. Kablosuz olması da bu müzik keyfine dahil ettiği rahat bir özelliği. Böylece müziğinizi her yere sizinle götürebilirsiniz. Su geçirmez özelliğe sahip olması ve herhangi bir darbeye karşı dayanıklı olması da ayrıca ürünü özel kılıyor. Sevgililer gününe özel hediyeler listesinde mutlaka tercih edebileceğiniz, başarılı ve kaliteli bir ürün.

Reklam alanı 4
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Merhaba 24 yaşındayım. İstanbul Kültür Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Webizce Yazılım teknolojileri çatısında yazılım hizmeti veriyorum.

Yorum Yap