İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Son Yılların En İyi Bilgisayar Oyunları

Son Yılların En İyi Bilgisayar Oyunları

En İyi Bilgisayar Oyunları
Reklam alanı 2

En iyi bilgisayar oyunları arayışında mısınız? Elinizdeki tüm oyunları tükettiğinizde daha iyilerini bulmak isteyebilirsiniz. Özellikle evde fazla zaman geçirmemizi mecbur kılan bu dönemde ister istemez daha fazla oyun oynama isteği doğuyor. Her ne kadar PC oyunları ve oyunculuğu demode bir hal alıyor gibi görünse de hayatımızda uzun süre bu tanımların olacağını düşünüyorum. Benim gibi düşünenler için zevk alabileceği oyunlardan oluşan bir liste hazırladım.

En İyi Bilgisayar Oyunları Hangileridir?

Bir oyunun en iyi olması için gerekli şartları tamamlamasının ardından oyundan tam anlamıyla zevk alabilmek için ekipmanların da kaliteli olması gerekiyor. Özellikle kulaklık için bir arayıştaysanız sizin için daha önce yazdığım kulaklıklara göz atabilirsiniz. Oyun zevkinizi seçtiğim kulaklıklar ile artırabilirsiniz.

League of Legends
League of Legends
  • League of Legends

Gerçek bir taktik savaşını yaşamak istiyorsanız League of Legends sizin aradığınız oyun olabilir. 2019 yılında çıkış yapan oyunun geliştiricisi olan Riot Games, aynı zamanda yayıncısıdır. En iyi bilgisayar oyunları söz konusu olduğunda ilk tercihiniz olabilir. Oyunda 7 rakip karşısında büyük bir mücadeleye girişiyorsunuz.

Fortnite
Fortnite
  • Fortnite

Epic Games tarafından geliştirilen oyunun çıkış tarihi 2017 yılıdır. Sadece en iyi olmakla kalmayıp pek çok oyuncunun da ilgisini çeken bir oyundur. Oyunda bir harita içerisinde toplam 100 kişi ile karşı karşıya geliyorsunuz. Oyun başlarken kendiniz için uygun görmüş olduğunuz bölgeye atlayarak silah ve materyal toplamaya başlıyorsunuz. Elde ettiğiniz yani topladığınız materyaller ile hızlı bir şekilde yapılar inşa edebiliyor ve rakipleriniz ile karşı karşıya gelmeye başlıyorsunuz.

Apex Legends
Apex Legends
  • Apex Legends

Geliştiricisi Respawn Entertainment olan Apex Legends’in çıkış yılı 2019’dur. Şu an popüler olmaması nedeniyle belki gözünüzden kaçmıştır. PUBG gibi popüler olmasa da gerçekten güzel ve başarılı bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Fortnite ya da PUBG oynadıysanız çok basit bir şekilde bu oyunu da oynayabilirsiniz.

Call of Duty: Warzone - En İyi Bilgisayar Oyunları
Call of Duty: Warzone
  • Call of Duty: Warzone

2020 yılında yaptığı çıkışı ile en iyi bilgisayar oyunları arasında giren Call of Duty: Warzone, Battle Royale mantığı var. Burada önemli olan tek olmanız ya da ekip olmanız değildir. Asıl amacınız nasıl ve kimle olursanız olun bir şekilde en son hayatta kalmayı başarmanızdır.

Reklam alanı 4
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap