İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress
  3. WordPress Dersleri Veren Youtube Kanalları

WordPress Dersleri Veren Youtube Kanalları

Reklam alanı 2

Ücretsiz WordPress dersleri veren pek çok Youtube kanalı bulunuyor. Günümüzde artık bilgiye ulaşmak zor değil. Bir şekilde eğitim almak istiyorsanız, profesyonel kişilerin bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Eğer her şeyin çok başındaysanız ya da bazı takıldığınız noktalar varsa sizin için eğitim veren kanallardan oluşan bir liste hazırladım.

Arin Yazılım

Bu kanalda yalnızca WordPress değil aynı zamanda programlama dilleri için de dersleri bulabilirsiniz. Aradığınız ya da ihtiyacınız olan bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Oldukça verimli bir şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz. Özellikle yeni başlayan biriyseniz bu kanalın videolarına bir göz atmanızı tavsiye ederim. Fazlasıyla WordPress hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Batuhan Zorbey Zengin

Batuhan Zorbey Zengin kanalında hızlı bir başlangıç için gereken bilgileri öğrenebileceğiniz videolar bulunuyor. Anlaşılır bir dille WordPress’e kısa sürede belirgin başlıklarda hakim olabilirsiniz. WordPress dersleri için gerekli olan pek çok bilgi burada bulunuyor. Zaten WordPress kullanımı oldukça basit bir sistem, kısa sürede bu sisteme dair bilgileri farklı kaynaklarla desteklediğinizde istediğiniz seviyeye gelmeniz mümkün.

Emrah Yüksel

Bir WordPress blog oluşturmak için gerekli bilgileri Emrah Yüksel’in kanalında hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Tabi buradaki bilgileri farklı kaynaklardan da destekleyebilirsiniz. Sadece kurulum aşaması değil sonrası için de bilgiler veren videoları bu kanalda bulabilirsiniz. SEO için gerekli çalışmalar için de Emrah Yüksel tarafından yayınlanmış videolar kanalda bulunuyor.

Halim Kılıç

WordPress dersleri için arayışınızda Halim Kılıç kanalından destek alabilirsiniz. Gerekli olan ve genellikle karşımıza çıkan soru ya da sorunlara videolarında değiniyor. Oldukça güzel bir eğitim ile kısa sürede siz de kendi web sitenizi kullanıcılar ile buluşturabilir ya da var olan web sitenizdeki eksiklikleri giderebilirsiniz.

WebOnline – WordPress Dersleri

WordPress hakkında gerekli olan bilgilere bu kanal üzerinden ulaşmanız mümkün. Tabi ki İngilizceniz varsa bu kanal seçeneklerini artırabilirsiniz. Daha farklı ve daha fazla kaynak bulabilirsiniz. Bu kanalda da yalnızca WordPress hakkında değil WP Eklentileri hakkında da seçeneklerin olduğu videoları bulabilirsiniz.

Buğra Yazar

https://www.youtube.com/watch?list=PLEe1xZriMZk1d-W2ysduh4yzKigxdc7NH&v=cBSEHHKB6iA&feature=emb_logo

Buğra Yazar kanalında sadece 6 bölümden oluşan WordPress dersleri içeriklerini bulabilirsiniz. Sıfırdan başlayanlar için oldukça uygun bir seçenek diyebilirim. En azından ön bilginizde varsa bu kanaldaki videolar ile bilgilerinizin alt yapısını sağlamlaştırırsınız.

Eğer bu önerilerim sizler için yetersiz gelirse ya da elimde bir sertifika olsun derseniz, daha önce yazmış olduğum online eğitim veren platformları inceleyebilirsiniz. Tüm dünyanın eğitimlerinden yararlandığı Udemy bunun için ilk örnek olabilir. Bu platformda profesyonel hocalardan eğitiminizi alabilir ve kurs sonunda online sertifika edinebilirsiniz. Üstelik yalnızca Türkçe dilinde değil pek çok dilde farklı ülkelerden hocalardan eğitim almanız mümkün. Dilediğiniz ders hakkında eğitim alacağınız kişileri araştırabilir ve seçebilirsiniz. Bir diğer seçenek de İstanbul Enstitüsü olabilir. Burada aldığınız sertifika aynı zamanda soğuk damgalı olarak size gönderiliyor. Canlı derslere katılma imkanı elde ediyor ve hocalara sorularınızı canlı ders anında sorabiliyorsunuz.

Reklam alanı 4
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap